مأموريت و چشم انداز | بهمن موتور
مأموريت و چشم انداز

مأموريت و چشم انداز

  • ماموریت

مأموريت شرکت بهمن موتور در راستاي خودكفایي كشور در زمينه توليد و مونتاژ خودرو  بوده و همچنین واردات در حوزه سواري، وانت و SUV جهت عرضه به بازارهاي داخل كشور می‏باشد. این شرکت جهت نيل به اين مهم، از طریق ايجاد بستر مناسب همکاري با خودروسازان داخلی و خارجي در زمينه های تامین، طراحی قطعات، باز طراحی محصول، ‏مهندسی توليد و مونتاژ، فروش و خدمات پس از فروش خودروها اقدام نموده است. این شرکت با ایجاد يک زنجيره ارزش کامل و با اتكاء به كارشناسان متخصص و فن‏آوري‏هاي روز جهان، در کنار رعايت كامل استانداردهاي مديريت جامع كيفيت، تلاش مي‏كند با تولید محصولات با كيفيت، ايمن، به ‏روز و منطبق با نیاز مشتريان، به سوي اهداف تعيين شده و چشم‏انداز خود در حركت مستمر و پويا ‏باشد.

  • چشم انداز

شرکت بهمن موتور مي‏كوشد جايگاه كنوني خود در اين صنعت را ارتقاء داده و به قطب اول خودروسازي كشور در زمینه ارائه خودروهاي متمایز و کیفی کار سبک و سواري لوكس تا سال 1400 تبديل گردد. 
”ما برآنيم از طريق برقراري ارتباط مستمر با مشتريان و خلق ارزش پایدار براي آنها ، برند خود را اعتبار روز افزون بخشيده و با افزايش فروش، سود و بازده سهام، شرايط سرمايه گذاري بسيار مطمئن و پر سودي را براي سرمايه گذاران داخلي فراهم آورده و محیط کاری بالنده و یادگیرنده برای کارکنان فراهم نماييم.”