مأموريت و چشم انداز | بهمن موتور
مأموريت و چشم انداز

مأموريت و چشم انداز

  • ماموریت

مأموريت شرکت بهمن موتور در زمينه توليد و مونتاژ انواع خودرو سواري، SUV و وانت جهت عرضه به بازارهاي داخلی و خارجی می‏باشد. این شرکت جهت نيل به اين مهم، از طریق ايجاد بستر مناسب همکاري با خودروسازان خارجي در زمينه های تامین، طراحی قطعات، باز طراحی محصول، ‏مهندسی توليد و مونتاژ، فروش و خدمات پس از فروش خودروها اقدام نموده است. این شرکت با ایجاد زنجيره ارزش و با اتكاء به كارشناسان متخصص و فن‏آوري‏هاي روز جهان، در کنار رعايت كامل استانداردهاي مديريت جامع كيفيت، تلاش مي‏كند با تولید محصولات با كيفيت، ايمن، به ‏روز و منطبق با نیاز مشتريان، به سوي اهداف تعيين شده و چشم‏انداز خود در حركت مستمر و پويا ‏باشد.

  • چشم انداز

شركت بهمن موتور مي‏كوشد موقعیت كنوني خود صنعت خودرو سازی ارتقاء داده و به قابل اعتمادترين و برترين جايگاه در زمینه تولید و ارائه خودروهاي متمایز و کیفی سواري در محدوده قیمتی بالا و لوکس و همچنین انواع خودروی کار ( وانت و ون باری) با تمرکز بر طراحی و توسعه پلت فرم های داخلی تا سال 1404 دست یابد. 
”ما برآنيم از طريق برقراري ارتباط مستمر و اثربخش با مشتريان و خلق ارزش پایدار ، از سرمایه های واقعی خویش مراقبت نماییم، برند بهمن را اعتبار روز افزون بخشيده و با افزايش فروش، سود و بازده سهام، شرايط سرمايه گذاري بسيار مطمئن را براي سرمايه گذاران فراهم آورده و محیط کاری بالنده و یادگیرنده برای منابع انسانی ایجاد نماييم.”