طرح خدماتی استقبال از بهار، هدیه گروه بهمن در 67 سالگی تاسیس | بهمن موتور
طرح خدماتی استقبال از بهار، هدیه گروه بهمن در 67 سالگی تاسیس

طرح خدماتی استقبال از بهار، هدیه گروه بهمن در 67 سالگی تاسیس

  • تاريخ انتشار : یکشنبه 13 بهمن 1398
طرح خدماتی استقبال از بهار، هدیه گروه بهمن در 67 سالگی تاسیس

1.گروه بهمن خدمات ويژه اي با عنوان طرح "استقبال از بهار" را از 15 بهمن لغايت 8 اسفند ماه به مشتریان خود ارائه مي دهد.

2.دارندگان خودروهای H2،B30،B50، مزدا 3، کاپرا، کارا، وانت مزدا شامل این طرح می شوند و می توانند با مراجعه به نمایندگی های منتخب از خدمات ویژه گروه بهمن استفاده کنند.

3.در طرح استقبال از بهار برای دارندگان خودروهای مذکور 20درصد در ارائه قطعات مصرفی شامل فیلتر هوا، فیلترکابین، فیلتر سوخت، فیلتر روغن، ضد یخ و آب رادیاتور و 12درصد در روانکارها اعم از روغن موتور و روغن گیربکس تخفیف در نظر گرفته شده است، همچنین اجرت تعویض قطعات مصرفی، ضدیخ، آب رادیاتور، روغن موتور، روغن گیربکس و تنظیم نور چراغ در این طرح رایگان است.

گروه بهمن همزمان با ایام گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و به مناسبت شصت و هفتمین سالگرد تاسیس این شرکت خدمات ويژه اي را از 15 بهمن لغايت 8 اسفند ماه به مشتریان خود ارائه مي دهد.
سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان خود، هدیه ويژه اي را به مناسبت شصت و هفتمین سالگرد تاسیس و به پاس قدردانی از همیاری مشتریان این شرکت در این سال ها، با عنوان طرح "استقبال از بهار" از 15 بهمن ماه به مدت 20 روز کاری ارائه خواهد کرد. دارندگان خودروهای H2،B30،B50، مزدا 3، کاپرا، کارا، وانت مزدا شامل این طرح می شوند و می توانند با مراجعه به نمایندگی های منتخب از خدمات ویژه گروه بهمن استفاده کنند.
در طرح استقبال از بهار برای دارندگان خودروهای مذکور 20درصد در ارائه قطعات مصرفی شامل فیلتر هوا، فیلترکابین، فیلتر سوخت، فیلتر روغن، ضد یخ و آب رادیاتور و 12درصد در روانکارها اعم از روغن موتور و روغن گیربکس تخفیف در نظر گرفته شده است، همچنین اجرت تعویض قطعات مصرفی، ضدیخ، آب رادیاتور، روغن موتور، روغن گیربکس و تنظیم نور چراغ در این طرح رایگان است.
گفتنی است؛ این طرح در نمایندگی های منتخب گروه بهمن در سطح کشور و همچنین نمایندگی مرکزی در شهر تهران به اجرا در می آید.
مشتریان می توانند برای دریافت آنلاین نوبت پذیرش و یا آگاهی از نمایندگی های منتخب به لینک های زیر مراجعه کنند.
دریافت نوبت پذیرش به صورت آنلاین
لیست نمایندگی های منتخب در سطح کشور