یازده روز خدمات ویژه امداد گروه بهمن به زائران حسینی | بهمن موتور
یازده روز خدمات ویژه امداد گروه بهمن به زائران حسینی

یازده روز خدمات ویژه امداد گروه بهمن به زائران حسینی

  • تاريخ انتشار : دوشنبه 6 آبان 1398
یازده روز خدمات ویژه امداد گروه بهمن به زائران حسینی

طرح خدمات و امداد گروه بهمن ویژه ی ایام اربعین حسینی پس از 11 روز در 30 مهر ماه 98 با موفقیت به پایان رسید. این طرح با مشارکت فعال نمایندگی های منتخب استان های کردستان، خوزستان، ایلام، کرمانشاه، همدان و تیم های امدادی مستقر در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی کشور به عراق اجرا شد.
ارائه خدمات مناسب پایگاه امدادی و خدمت رسانی علاوه بر خودروهای گروه بهمن به سایر خودروهای سواری از اتفاقات حائز اهمیت طرح امداد اربعین حسینی بود. گروه بهمن در این طرح با برنامه ریزی و نظارت دقیق بر اجرای صحیح خدمات رسانی سعی کرد تا خدمات امداد ویژه ای را به زائران کربلای معلی ارائه کند؛ رفع عیوب خودروهای متوقف در محل، حمل خودرو، سوخت رسانی، تعویض زاپاس، شارژ باطری و تعویض قطعات معیوب را می توان از جمله خدمات امدادی این طرح نام برد.
گفتنی است سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن در طرح امداد ایام سوگواری اربعین حسینی جهت رفاه حال زائران و مسافران  به مدت 11 روز از 20 لغایت 30 مهر 98 در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی کشور به عراق با تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب، ارسال قطعات یدکی مورد نیاز به نواحی مرزی، نمایندگی‌های حاضر در طرح و برقراری شیفت های مداومت دراین نمایندگی ها تا ساعت 22:00 همچون گذشته به ارائه خدمات پرداخت. این خدمات به صورت رایگان به تمامی خودروهای عازم نقاط مرزی انجام و در صورت نیاز به قطعات یدکی تنها هزینه آن اخذ شد، همچنین قطعات یدکی محصولات بهمن توسط تمامی نمایندگی‌های این شرکت در پنج استان مذکور تأمین شد و هیچ کمبودی در این زمینه وجود نداشت.
طبق آمار ارائه شده از احمد محمدی‌فر دبیر ستاد مرکزی اربعین از اول ماه صفر تا اربعین سید الشهدا سه میلیون و ۵۰ نفر از زائران به کربلا مشرف شدند که این تعداد نسبت به سال گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته است.
لازم به ذکر است به گزارش روابط عمومی گروه بهمن در 13 مهر ماه 98 طرح خدمات ویژه امداد گروه بهمن در اربعین حسینی، نحوه خدمت رسانی و محل استقرار تیم های امدادی به عموم مردم اطلاع رسانی شده بود.